A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Libye - Diskuze

Původní dotaz

Lybie zážitky z dovolené

14.02.2011 13:48:49 | Hanka
Hanka
Mám letos naplánovanou dovolenou do Lybie.Nevím, proč k tété zemi, zde není žádné diskuzní fórum.NIKDE na internetu jsem nenašla žádné podrobnější informace. V ceně zájezdu je jen snídaně a NIC víc.Zajímalo by mě vše o této zemi. Věřím, že se najde někdo, kdo tuto zemi navštívil a bude se moci podělit s ostatními o své zážitky.Budu vděčná za jakoukoliv informaci.Předem moc děkuji.Hanka
P.S.Věřím, že tento příspěvek nebude smazán.Děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Yasmin
09.02.2013 18:43 89.185.254.***
Re: Mahmoud Ragebi  

Nevím to určitě,ale nejspíš z Tripolisu. Alespoň v letech 2001-2004 tam pracoval jako vysoce postavený manažer hotelové sítě.

• Anonym (1)
  • Anonym (5)
frotto
28.10.2012 00:58 90.177.28.***
Re: Mahmoud Ragebi  

yasmin, odkud je, z Tripolisu?

• Anonym (2)
Yasmin
26.07.2012 11:13 90.176.190.***
Mahmoud Ragebi  

Prosím,znáte někdo tohoto muže. Víte o něm něco?
Děkuji. 8-)

• Anonym (5)
pravda
26.08.2011 12:09 78.102.232.***
maroot 06.03.2011 21:12
RE: RE: Libye zážitky z dovolené  

Tak si je přivři Jaja :-P ;-)

• Anonym (1)
Jaja 06.03.2011 16:47
RE: Lybie zážitky z dovolené  

Prosím píše se Libye!!!!!
Nemůže to admin opravit, rve to oči! :-?

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
zebra21 02.03.2011 13:37
RE: RE: RE: RE: Lybie zážitky z dovolené  

Maroot jistě máš pravdu, všude jsou lidé, kteří s jakýmkoliv režimem nesouhlasí, i když se mají relativně dobře. Já z Libye znám pouze lidi, kteří jezdili sem do Tuniska pracovně nebo zde i měli své vlastní podniky. Také znám i dost nespokojených lidí v Česku, ze kterých čiší totální beznaděj, někteří dokonce z Česka odešli nebo se k tomu chystají. Takže to je zřejmě všude, že jsou spokojení a nespokojení, i když třeba netrpí materiálně mají jiné problémy a starosti. ;-)

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
maroot 02.03.2011 08:38
RE: RE: RE: Lybie zážitky z dovolené  

Zebra, materiálně lépe se nepochybně mají, ale z Kaddáfího rozhodně odvázaní nebyli a dost dobře si uvědomovali tuhost a nesvobodu jeho režimu. Mám tam dva známé, oba z Tripoli, se kterými jsem si často povídala na netu "o životě", samozřejmě politickou situaci jsme tehdy příliš nerozebírali :-P ... ale z jednoho čišela totální životní beznaděj, druhý, který víc cestuje (pracovně), v poslední době byl i v Evropě, byl v tomto směru "vyrovnanější" ale bylo zcela zřejmé, že režim neschvaluje a výrazně svobodnější poměry by nepochybně uvítal.

• Anonym (1)
  • Anonym (9)
zebra21 02.03.2011 00:39
RE: RE: Lybie zážitky z dovolené  

:-P tak to je v arabském světě běžné, akorát se nesmí na veřejnosti....
proto se již neženou ani do manželství se 4 ženami.
A to s tou Libyí, to nás nenapadlo nikoho, v Tunisku převládal názor, že materiálně se mají libyjci podstatně lépe než tunisané. Že Kaddafího uznávají a obdivují.....

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
frotto
01.03.2011 23:58 195.47.49.***
RE: Lybie zážitky z dovolené  

když jsem jim totiž tvrdila, někdy záčátkem ledna, že to přijde i k nim, oponovali mi, že v žádném případě, že jsou bohatý stát, jsou dobře placení atd.
Proto mě to překvapilo....
To bych paní nepřála, je velmi vzdělaná...
a mám pocit, že ten, kdo u nich doma poroučí, je právě ona a muž se jí trochu bojí :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu